Záujemcovia o hráčov Spurs: Kam môžu zamieriť Eriksen, Dier, Wanyama a ďalší?

Široký kvalitný káder. Tieto slová sa skloňovali pri pohľade na zostavu Tottenhamu pred sezónou 2018/19, keďže žiadna z opôr neodišla a klub posilnili nové tváre. Spurs mali konečne nielen kvalitu ale aj kvantitu. To sa však v úvode sezóny vôbec nepotvrdzuje, keďže v platnosti ostáva len kvantita – veď v úvodných dvoch mesiacoch naskočilo do zápasov už 25 hráčov a to Foyth a Sessegnon pre zranenia ešte nehrali…

Zároveň sa však začína špekulovať o odchode viacerých hráčov, a to z rôznych dôvodov. Nedostatočná minutáž, údajná nespokojnosť, končiace zmluvy atď. Kto má o hráčov Tottenhamu podľa rôznych zdrojov záujem?

Nie je dňa, aby sa nehovorilo o odchode Christiana Eriksena. Tomu po sezóne vyprší zmluva a na novej sa stále nedohodol, hoci na začiatku uplynulého mesiaca to vraj vyzeralo sľubne. O Dána sa neustále zaujíma Real Madrid a Manchester United. Záujem oňho však vraj obnovil aj Juventus a podľa najnovšich informácií aj Bayern Mníchov.

S nedostatkom príležitostí plynúcich zo zranení i úpadku formy sa potýka Eric Dier. Anglický futbalista, ktorý vypadol aj z reprezentácie má byť terčom najmenej dvoch anglických celkov, oficiálne potvrdený je však len jeden – Aston Villa. Ďalšími (o ktorých sa špekuluje) majú byť Norwich či Watford.

Victor Wanyama bol jednou nohou v FC Bruggy, ktoré nedávno šokovali remízou v LM na pôde Realu Madrid. Napokon však k transferu nedošlo a Keňan ostal v Londýne. Podľa predpokladov však veľa toho nenahral a podľa anglických médií sa opätovne oňho zaujímajú viaceré turecké kluby, no špekuluje sa aj o jeho návrate do Celticu, kde pôsobil v rokoch 2011-2013.

Z ďalších hráčov sa hovorí aj o najhviezdnejšom mene v kabíne – Harry Kane je (vraj) po dvoch rokoch opäť v hľadáčiku Manchestru United. Rovnaký klub má záujem aj o Alderweirelda. Serge Aurier sa zase spája s AC Milánom, Danny Rose má byť v prípade uvoľnenia na prestupovú listinu zase horúcim artiklom pre viaceré tímy z Premier League.


Zdroj: Skysports, Transfermarkweb | Foto: Twitter

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *