Úchvatné, fantastické: Fanúšikovia Spurs prirovnávajú Lo Celsa k Lionelovi Messimu! (Video z tréningu)

23-ročný argentínsky ofenzívny stredopoliar Giovani Lo Celso sa môže stať o rok najdrahším hráčom v histórii Spurs. Už táto sezóna vyjde Tottenham na 16 miliónov libier, prípadné predĺženie zmluvy bude stáť rovných 60 miliónov, čo je spolu 76 miliónov libier. Táto suma teda prekonáva Ndombeleho prestupovú čiastku. A fanúšikovia veria, že bude stáť za to!

Proti Aston Ville ešte nebol ani na lavičke, veď predsa len kontrakt bol dotiahnutý len cca 50 hodín pred výkopom a samotný Lo Celso do zápasu absolvoval len jeden krátky tréning. Teraz však zarezáva naplno a je dosť možné, že svoj debut zažije už v sobotu 17.8. na pôde Citizens v 2. kole Premier League.Práve Lo Celso je považovaný za náhradu Eriksena, ktorý možno odíde ešte do konca mesiaca, prípadne v zime. A prvé zábery z tréningového procesu fanúšikov doslova nadchli. Behom prvých 18 hodín videlo zostrih z tréningu Lo Celsa viac než 110 tisíc ľudí. A vy si ho môžete pozrieť taktiež.

Zostrih Lo Celsa: 

Niektorí fanúšikovia sa na Twitteri skutočne rozplývali, veď predsa len, málokto z nich ho videl hrať v uplynulej sezóne v drese Betisu, prípadne predtým v PSG. A ak áno, tak mu zrejme nevenovali až takú pozornosť. Našli sa dokonca aj prirovnania k Messimu, hoci Lo Celso hrá predsa len na inej pozícii.


Zdroj|Foto|Video: Twitter

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *