Realita alebo len novinárska kačica? Mourinho predsa len potrebuje doplniť káder, v hre VEĽKÉ mená!


Mauricio Pochettino bol nahradený v Tottenhame portugalským fenoménom José Mourinhom, ktorý bol podľa ESPN nadšený z toho, aký kvalitný káder má k dispozícii. Deň na to sa ale svetom začínajú šíriť informácie o tom, že predsa len by nejaká tá posila v hre byť mohla.

Médiá vyrukovali s informáciou, že prvou posilou Tottenhamu pod vedením Mourinha by sa mohol stať Gareth Bale, ktorý sa stal práve na severe Londýna hviezdou svetového futbalu. V roku 2013 dokonca odchádzal do Madridu s nálepkou najdrahšieho futbalistu planéty. Sám Bale sa nikdy prípadnému návratu nebránil, a navyše, po zápase Wales – Maďarsko, v ktorou si domáci zabezpečili postup na EURO 2020, akoby úmyselne provokoval fanúšikov a predovšetkým vedenie Realu, v ktorom je najlepšie plateným hráčom. Jeho prípadný návrat do Tottenhamu je ale otázny, veď viaceré skutočnosti hovoria proti.

Mourinho by ale mohol do Tottenhamu priviesť ako prvého nie Balea, ale futbalistu, ktorého meno je snáď ešte zvučnejšie. A to celkom zadarmo. Tottenham by tým síce prišiel o svoj “imidž” klubu kupujúceho len perspektívnych hráčov, no v súčasnosti by to možno mohla byť tá správna cesta. Médiá totižto začali spájať s Tottenhamom hvuezdneho veterána na voľnej nohe – Zlatana Ibrahimoviča!

Už 38-ročný Švéd ukončil svoje pôsobenie v USA, kde v drese LA Galaxy vrámci MLS nastrieľal v 58 zápasoch parádnych 52 gólov. Predtým pôsobil Ibrahmovič práve pod vedením Mourinha v ManUtd, kde si držal gólový priemer cez pol gólu na zápas. Čo by to urobilo s psychikou hráčov Tottenhamu či klubu ako celku, je otázne. Zároveň je to však možnosť, ako “zabiť” dve muchy jednou ranou. Ibrahimovič je stále bez nového zamestnávateľa a Tottenham by potreboval niekoho, kto by dokázal doplniť, nahradiť, či skrátka vytvoriť súpera a zdravú konkurenciu Harry Kaneovi.Zdroj: Sportsmole, Mirror | Foto: Twitter

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *