Prekvapenie? Tabuľka Premier League od návratu Mourinha!

Príchod José Mourinha do Tottenhamu vyvolal, ako je to pri jeho osobe bežné, množstvo rozporuplných reakcií. Prevziať klub po niekom, kto z neho urobil behom piatich rokoch špičkový európsky klub, hoci v posledných mesiacoch mu to škrípalo, poriadne sústo. Mourinhova práca však evidentne zmysel má.
Síce ani pod Mourinhom neboli všetky zápasy nejaké prehnane skvelé, v posledných týždňoch to začína mať hlavu aj pätu. A na prekvapenie Spurs nehrajú nejaký autobus. Príchody Gedsona Fernandesa, oficiálny prestup Lo Celsa, prićhod Bergwijna, znovuzrodenie Alliho, veĺmi dobré výkony Sona a najmä Lucasa pozmenili ofenzívnu hru Tottenhamu.

Síce sa Mourinho nevyhol štyrom prehrám, a to s výnimkou nezastaviteľného Liverpoolu (od príchodu Portugalčana do Tottenhamu 14 zápasov = 14 výhier), aj v 6-bodovom dueli proti Chelsea, no aj na nový rok na Southamptone a predtým s Manchestrom United. Koniec koncov, bilancia 8-2-4 stačí pri nesmiernej vyrovnanosti v Premier League v období od príchodu Mourinha na 2. miesto!

Zdroj|Foto: Twitter

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *