Mnohí fanúšikovia Spurs zúria: „Načo ste schválili VAR, ak je toto penalta???“(+VIDEO)


Tottenham zažil prvú prehru pod Mourinhom, a to rovno na Old Trafford. Manchester United aj bez Martiala, Pogbu, Baillyho či Matiča tentokrát Tottenham predčil prakticky vo všetkých herných činnostiach, no víťazný gól však paradoxne padol len z pokutového kopu.

Ten si za stavu 1:1 hneď po sedemdesiatich sekundách druhého polčasu vynútil Rashford po trochu nešťastnom zákroku brániaceho Sissoka. Mnohí fanúšikovia Tottenhamu sa však voči tomuto zákroku značne ohradili a na sociálnych sieťach bolo možné nájsť množstvo komentárov dehonestujúcich tento verdikt rozhodcu Tierneyho. O tom, že za množstvo šancí a celkovú hru si tentokrát ManUtd zaslúžil vyhrať, síce ani ten najvernejší priaznivec Spurs nemôže pochybovať, no predsa len, tento verdikt duel do značnej miery ovplyvnil.

Rozhodca si ho zrejme obháji, predsa len, Sissoko nešikovne v jeden okamžik pristúpil Rashfordovu nohu, no ten si zároveň možno trošku okato išiel po penaltu a len čakal na kontakt, ktorý v tomto prípade musel prísť prakticky so 100-percentnou istotou. Čo si o tom myslíte vy? Malo sa pískať?

Pokutový kop Rashforda
Foto|Video: Twitter, Streamable

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *