Majú pravdu? Tieto reakcie fanúšikov na výkony tria “kohútov” sú poriadne tvrdé!

Tottenham v domácom prostredí ani proti Sheffieldu United neukončil svoju sériu bez výhry, ktorá sa natiahla už na päť duelov (pričom s výnimkou Liverpoolu sa jednalo o papierovo ľahších súperov). Viacerí hráči si to opäť na sociálnych sieťach doslova “zlízli”.
Sheffield United bol síce pred sezónou považovaný za jedného z hlavných kandidátov na zostup, no po 12 kolách, teda asi tretine sezóne, sa drží na 6. mieste, len o skóre za Arsenalom. Napriek tomu však finančne a ani podľa hráčskeho kádra nemal na pôde Spurs bodovať. No stalo sa, a dokonca nemal ďaleko k trom bodom. Tentokrát opäť ostal na lavičke Eriksen, ktorý aktuálne nepatrí medzi obľúbené postavy fanúšikov Tottenhamu. V základe bol druhýkrát behom troch dní Lo Celso, rovnako tak aj v úvode sezóny nevyužívaný Dier či hanený Alli. Ani napriek snahe o zmenu sa ale nedostavil výsledok a ani hra nebola nijak povznášajúca.

Fanúšikovia sa na Twitteri či Facebooku opäť obuli do výkonu či herného prejavu niekoľkých hráčov. Uznanie za výkon zožal akurát neúnavný Son, ktorý sa viackrát pokúšal individuálne presadiť a strelil aj jediný gól Tottenhamu. Citeľné a ocenené bolo aj Lucasove oživenie hry v záverečných minútach, podobne tak obstáli aj Sánchez či neúnavný Sissoko.Naopak, spŕška ostrých slov sa nevyhla najmä triu Aurier, Dier a Kane. Serge Aurier bol označený ako “najhorší nákup” ostatných rokov, keďže ani tentokrát nedokázal nijak výrazne pomôcť ofenzíve, čo sa od neho ako nástupcu nezastaviteľného Walkera či pred sezónou predaného Trippiera očakáva. Dier bol mnohými poslaný preč z klubu a mnohí vyzvali Pochettina, aby sa ho už konečne prestal zastávať a rovno ho vyradil zo zostavy. Na poste stopéra si hneď v druhej minúte “pripísal” žltú kartu, neustrážil (pri napokon našťastie neuznanom góle) McGoldricka a následne ako stredný záložník tiež nič slávne nepredviedol. No a Kane sa prakticky nedostal do šance a pri neúnavnom Sonovi vyzeral skutočne strateno. Viacerí fanúšikovia dokonca doporučili, aby pár zápasov začínal Kane na lavičke.

Čo si o tom myslíte vy?Zdroj: Sportslens, HITC | Foto: Twitter

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *