Lloris napokon na operáciu. kapitánov čas na maródke sa predĺži!

Už mesiac ubehol od vážneho zranenia Huga Llorisa, ktorému hneď v 3. minúte duelu na pôde Brightonu vypadla nešťastne lopta z rukavíc a následne si pri nekontrolovanom páde vážne zranil lakeť. Prvé prognózy hovorili o dvojmesačnej absencií, pričom operácia nemala byť nutná. To sa však zmenilo.
Francúzsky brankár, ktorý počas vianočných sviatkov oslávi už svoje 34. narodeniny, predsa len na operáciu putuje. Záver je teda jediný, a síce predĺženie času rekonvalescencie. Pôvodne sa mal v predvianočnom období vrátiť, pričom mnohí dúfali, ze ešte o pár dní či týždňov rýchlejšie.

Napokon ho po operácii čakajú ďalšie najmenej dva mesiace na listine zranených, čo znamená jediné – v kalendárnom roku 2019 si určite nezachytá a je dosť možné, že vynechá aj hektický začiatok roku 2020. V súčasnosti je len ťažké predpovedať, kedy sa reálne vráti, no k piatim už vynechaným duelom sa pridá zrejme ďalších cca pätnásť.Do tej doby aj naďalej bude plniť rolu jednotky Paulo Gazzaniga, ktorý našťastie svoje miesto bez väčších problémov zastáva. Otázkou ostáva, či priestor v niektorom zápase dostane aj staronová dvojka Michael Vorm, ktorý po štyroch mesiacoch bez angažmánu znovu podpísal kontrakt s Tottenhamom.Zdroj: Skysports.com | Foto: Twitter

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *