Kane potešil všetkých fanúšikov: Jeho slová sú doslova k nezaplateniu!

Čerstvo 26-ročný Harry Kane si dal k narodeninám darček v podobe gólu do siete Realu Madrid, ktorý bol zároveň jediným, a teda víťazným. Vďaka tomu si Tottenham zahrá finále Audi Cupu proti domácemu Bayernu. V pozápasovom rozhovore však potešil fanúšikov Tottenhamu ešte viac.

Aktuálne už štvrtý najlepší strelec v histórii klubu totižto priznal, že sa cíti fantasticky, čo je výborná informácia. „Na rozdiel od minulej sezóny, keď som s Anglickom absolvoval aj náročný svetový šampionát a takmer som nemal dovolenku, sa teraz cítim skutočne sviežo a motivovane. Počas leta som sa nielenže oženil, ale mal som oveľa dlhší čas na regeneráciu a oddych. Zároveň už máme so spoluhráčmi za sebou časť prípravy, ktorá sa nesie vo skvelom duchu a navyše cítim, že nám ide. Ba čo viac, mám pocit, že nikdy som nevstupoval do sezóny v takej pohode.“Na otázku, aké sú jeho osobné ciele v novom ročníku, odpovedal ale lišiacky: „Viete, teraz sa cítil fantasticky a teda verím, že celý náš tím čaká ďalšia vzrušujúca sezóna plná dobrých a výnimočných zápasov. Vlastné ciele, napríklad koľko gólov chcem dať, také si nedávam. Pochopiteľne, pokúsim sa dostávať do veľkého počtu šancí a následne ich využívať. No nejde len o mňa, sám bez kvalitnej spolupráce by som len sotva mohol niečo dokázať. Nechajme sa prekvapiť.“

Pre Tottenham začne nová sezóna v sobotu 10.8. o 18:30 na White Hart Lane proti nováčikovi z Aston Villy, ktorá sa medzi elitu vracia po dvoch rokoch. Už v druhom kole Spurs pocestujú na pôdu Citizens, teda najväčšieho favorita súťaže. Dovtedy ešte čaká na Tottenham dnešné finále Audi cupu proti Bayernu (31.7. o 20:30) a prípravu uzavrie 4.8. o 16:00 proti Interu Miláno.


Zdroj: Standard | Foto: Twitter

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *