Jediný svetlý okamih: Takto parádne sa presadil Dele Alli proti Manchestru United! (VIDEO)

Tottenham v 15. kole Premier League prehral na Old Trafford 2:1, pričom jeho jediný gól zaznamenal v 39. minúte Dele Alli. Pre neho je to tak šiesty gól v sezóne a štvrtý behom štyroch zápasov pod Mourinhom.

Bohužiaľ ani istý lazaret domácim neuškodil a nebyť Gazzanigu či šťastia, kľudne mohlo byť po polhodine stretnutia už 3:0. Napokon z prvej nebezpečnej akcie Spurs padol gól na 1:1, no po zmene strán po zákroku Sissoka na Rashforda faulovaný hráč rozvlnil sieť aj po druhýkrát. Keďže Tottenham sa k aspoň platonickému tlaku dostal až po 85. minúte, fanúšikovia, hráči i Mourinho sa po troch výhrach musia zmieriť s tým, že tentokrát z toho body neboli…