Jasné výsledky ankety: Kane už viac nie je najdôležitejším hráčom Tottenhamu!


Kapitán anglickej reprezentácie, dvojnásobný najlepší strelec Premier League a aktuálne už tretí najlepší kanonier v histórii Tottenhamu. To je Harry Kane. Muž, ktorý sa v sezóne 2017/18 presadil v drese Spurs až 41 krát, už zrejme nie je absolútne nepostrádateľný.

Ak sa väčšiny nezainteresovaných futbalových priaznivcov spýtate na kto, kto je najväčšou hviezdou Tottenhamu, nepochybne drvivá väčšina vysloví práve meno Harry Kane. Nečudo, veď už päť sezón v rade je najlepším strelcom a počas Llorisovej absencie je kapitánom. A v prípade, že je zdravý, vidíme ho zápas čo zápas v základnej zostave.

Rok 2019 je preňho však trošku kritický. Na jeho začiatku sa zranil, následne prišli ďalšie komplikácie a napríklad vo finále LM, kde pôvodne vôbec nemal hrať, odohral celé stretnutie, no po ihrisku sa akoby premával len jeho tieň. V drese Anglicka strelecky exploduje, za Tottenham dáva góly, no je cítiť, že forma spred dvoch či troch rokov to jednoducho nie je. A fanúšikovia Tottenhamu to pochopiteľne cítia.Ak sa medzi nich radíte aj vy (čo je dosť pravdepodobné), tak zrejme vás neprekvapí výsledok jednej ankety na zahraničnej fanpage Tottenhamu. Na otázku, “Kto je podľa vás najdôležitejším hráčom Tottenhamu v súčasnosti?” až 57% respondentov (údajne z viac ako 10 tisíc) odpovedalo “Heung-Min Son”. Harry Kane sa s 26% ocitol na druhom mieste. Tretí skončil s 10% Sissoko, ostatné drobné percentá si rozdelili viacerí hráči, medzi nimi nechýbali Eriksen, Lloris, Alderweireld, Ndombele, Winks či Lucas.

Kto je podľa Vás najdôležitejším hráčom Tottenhamu?

View Results

Loading ... Loading ...

Zdroj„Foto: Twitter

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *